سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی
< 1 2 3 4 >

86/12/18
5:9 ع

شورای عالی اطلاع رسانی کشور به منظور آشنایی هرچه بیشتر مردم با داوطلبان نمایندگی هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور، پایگاه اطلاع رسانی داوطلبان انتخابات مجلس را راه­اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمع آوری اطلاعات کامل درباره هر کاندیدا و عرضه آن به صورت شفاف، عادلانه و بدون جانبداری هدف اصلی راه­اندازی این پایگاه عنوان شده است.

شورای عالی اطلاع رسانی کشور با معرفی این پایگاه با دو آدرس www.imajles.ir  و www.majlesshora.ir  اعلام کرده است که با این اقدام فرصت عادلانه و مناسبی برای تمامی کاندیداها و هواداران آنان جهت معرفی خود، ایده­ها و برنامه­هایشان به وجود آمده که ضمن صرفه­جویی در هزینه­های گزاف اطلاع­رسانی، زمینه دسترسی همزمان تمام مردم به اطلاعات همه کاندیداها و برنامه­های انتخاباتی آنان در سراسر کشور فراهم می آید.

به عنوان مثال اطلاعات مربوط به همه کاندیداها در قالب­های خاص و استاندارد عرضه می شود تا از ارائه اطلاعات پراکنده و احیانا تبلیغات ویژه جلوگیری شود. بر این اساس تقدم یا تأخر نام آنان نیز بر اساس حروف الفبا تنظیم شده است.

 امکان ثبت و ارسال اطلاعات از سوی داوطلبان نمایندگی را از جمله ویژگیهای قابل توجه این پایگاه  است. از آنجا که اطلاعات مربوط به هر کاندیدا توسط خود او یا هوادارانش ارائه می شود، بنابراین مسئولیت اظهارات آنان متوجه پایگاه نیست. اما در عین حال حداکثر تلاش برای دریافت و ثبت اطلاعات دقیق به کار گرفته می­شود.

طراحی پایگاه به گونه­ای است که از یک سو حق تمامی نامزدها برای ورود و درج اطلاعات محفوظ باشد و از طرف دیگر از سوء استفاده و ارسال اطلاعات توسط افرادی که صلاحیت آنها تایید یا احراز نشده است، جلوگیری شود. ضمن اینکه نرم افزار مورد استفاده در پایگاه نیز از امنیت قابل قبولی برخوردار است.

معرفی تمامی حوزه­های انتخابیه به تفکیک استانی، معرفی احزاب، گروهها و تشکل­های سیاسی حامی کاندیداها و نیز انتشار اخبار مربوط به انتخابات از جمله قابلیت های این پایگاه به شمار می رود. 


  

86/12/18
5:8 ع

دبیر اجرایی ائتلاف فراگیر اصولگرایان با بیان اینکه نامزدهایی که در فهرست این ائتلاف قرار گرفته اند با آنان هماهنگ شده، گفت: این افراد اذعان دشته اند که هیچگونه آمریتی را مبنی بر عدم حضور در سایر لیست های اصولگرا نخواهند پذیرفت.

علی دورانی دبیر اجرایی ائتلاف فراگیر اصولگرایان در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه درحال حاضر در ایام تبلیغات انتخابات مجلس هشتم قرار گرفته ایم در واکنش به اقدام جبهه متحد اصولگرایان مبنی بر اینکه نام نامزدهای این جبهه نباید در سایر لیست هایی که دارای پسوند و پیشوند اصولگرایی هستند قرار بگیرد، اظهار داشت: اکنون فرصتی برای انجام اینگونه اقدامات باقی نمانده است.

وی با بیان اینکه اکنون زمان برای برگشت وجود ندارد، گفت: توصیه به کاندیداها برای قرار نگرفتن نامشان در سایر لیست های اصولگرایی، تنها می تواند به تخریب اصولگرایان در صحنه عمومی جامعه منجر شود.

دورانی همچنین گفت که جبهه متحد طبق چه تعریفی خود را کارگزار انحصاری اصولگرایی می داند زیرا سایر گروه های اصولگرا نیز حق دارند تحت این عنوان در صحنه انتخابات حضور داشته باشند. 

این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: غفوری فرد و کاتوزیان از جمله نامزدهای اختصاصی ائتلاف فراگیر اصولگرایان بودند که پس از اعلام ما، جبهه متحد نیز نام آنان را در فهرست انتخاباتی خود قرار داد.


  

86/12/18
5:6 ع

پندار یوسفی جوان 26 ساله ایرانی توانست با نفوذ در سایت گوگل کلمه خلیج عربی را غیر قابل دسترس و در عوض خلیج فارس را تثبیت کند. به این ترتیب افرادی که می خواهند در مورد خلیج فارس تحقیقی انجام دهند با کلمه خلیج عربی نمی توانند به اهداف خود دست یابند.

به گزارش خبرنگار مهر، یک جوان ایرانی توانست با دانش خود و نفوذ در موتور جستجوی گوگل اسم خلیج فارس ایران را تثبیت کند.

این جوان 26 ساله ایرانی به نام "پندار یوسفی" توانست با نفوذ در موتور جستجوی گوگل، جستجو در زمینه "خلیج عربی" را غیرقابل دسترس قرار دهد.

بر اساس این گزارش، کسانی که در این سایت خواهان تحقیق درباره خلیج عربی(Arabian gulf)  هستند بعد از باز کردن گزینه هایی که گوگل برایشان پیشنهاد می کند و معمولا هم به زبان عربی و یا انگلیسی است با این جمله روبرو می شوند: " کلمه خلیج عربی اشتباه است، لطفا از کلمه خلیج فارسی Persian gulf استفاده کنید."

با انجام این کار تمام کاربران دنیا فقط در صورتی می توانند از تاریخچه خلیج فارسی مطلع شوند که تنها نام این خلیج را " Persian gulf " در گوگل ذکر کنند.


  

86/12/18
4:52 ع

نشریه عبرت های عاشوراحوزه مشاوران جوان ریاست جمهوری در یک رویکرد عجیب، بطور رسمی و علنی اقدام به "سرمایه گذاری" در انتشار و توزیع یک نشریه افراطی که سالهاست در حاشیه نماز جمعه تهران و اصفهان توزیع می شود، کرده است.

به گزارش «فردا» با سرمایه گذاری حوزه مشاوران جوان ریاست جمهوری این نشریه عملا به صورت یک وِیژه نامه انتخاباتی برای حامیان دولت درآمده است.

در بخشی از سرمقاله این نشریه آمده است: " من می دانم تو احمدی نژاد را برای دعای اللهم عجل الولیک فرج دوست داری و من برای همین تو را دوست دارم و تو را انتخاب خواهم کرد، بگذار هرچه می خواهند بگویند، من احمدی نژادی هستم بعد از این هم در همه انتخابات ها به تفکر او رای می دهم چون رای به تفکر احمدی نژاد رای به ولایت است"

در نشریه عبرت های عاشورا، فرم عضویت افتخاری حوزه مشاوران ریاست جمهوری نیز منتشر شده است.

در شماره های پیشین، نشریه فوق از خوانندگان خود خواسته بود به دلیل کمبود بودجه نشریه را دست به دست در اختیار دیگران قرار بدهند که در این شماره این درخواست وجود ندارد.
  

86/12/18
4:39 ع

خبرگزاری فارس: خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان، گفت: نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان به ستاد مرکزی جبهه اعلام کرده اند که در سایر لیست‌ها نخواهند ماند.


 

حسین فدایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به مصوبه شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان،تصریح کرد: طبق این مصوبه، نامزدهای موردنظر صرفاً در لیست جبهه متحد هستند و در سایر لیست‌ها حضور نخواهند داشت.
به گفته وی همه نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در تهران به این مصوبه متعهد شده‌اند و آن را اعلام خواهند کرد.
دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی افزود: گروهها و ائتلاف‌هایی که به هر دلیل اعم از کسب وجهه، تکمیل لیست و ... نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان را در لیست خود قرار داده‌اند لازم است توجه کنند که نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان در صورت توفیق برای حضور در مجلس هشتم با برنامه‌ واحد در مجلس فعالیت خواهند کرد و لذا نامزدهای جبهه متحد با ائتلاف یا گروههایی که فاقد برنامه یا برنامه‌هایی متفاوت هستند، الزامی به همراهی ندارند.
عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان خاطرنشان ساخت: تا امروز تمام ظرفیت خود را به کار گرفتیم تا تمامی طیف‌های جریان اصولگرا در لیستی واحد وارد رقابت‌های انتخاباتی شوند و اکنون این مهم با لیست جبهه متحد اصولگرایان محقق شده است.
فدایی تاکید کرد: ضروری است تلاش کنیم با انسجام، همگرایی و تلاش مضاعف در جهت پیروزی و موفقیت اصولگرایان تلاش کنیم تا نهضت خدمت‌رسانی به مردم تداوم یابد.
عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان، لیست واحد اصولگرایان را علامتی در رقابت‌های انتخاباتی دانست که اصولگرایان می‌خواهند از این طریق با انسجام و همگرایی بیشتر در مجلس هشتم حضور یابند تا گام‌های مؤثرتری در جهت حل مشکلات مردم مخصوصاً در حوزه اقتصادی بردارند.

  

86/12/18
4:38 ع

خبرگزاری فارس: تعدادی از کاندیداهای جبهه متحد اصولگرایان تهران در حمایت از لیست 30 نفره این جبهه، از نامزدی در انتخابات مجلس انصراف دادند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، تعدادی از چهره‌های شاخص اصولگرایان که در انتخابات مجلس هشتم ثبت نام کرده بودند، پس از قطعی شدن لیست 30 نفره جبهه متحد اصولگرایان در تهران و در حمایت از این لیست و وحدت در جریان اصولگرا، از نامزدی در انتخابات مجلس هشتم انصراف دادند.
تاکنون اسامی قطعی انصراف دهندگان مشخص نیست اما گفته می شود که قریب 50 نفر از کاندیداهای جبهه متحد با هدف تقویت و حمایت از لیست واحد در جریان اصولگرا، از کاندیداتوری در انتخابات مجلس هشتم انصراف داده‌اند.
لطف الله فروزنده قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، غلامحسین امیری قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین، رضا روستا آزاد از جمله نامزدهایی هستند که به نفع لیست 30 نفره جبهه متحد اصولگرایان در تهران از کاندیداتوری در انتخابات مجلس شوری اسلامی انصراف داده‌اند.
جبهه متحد اصولگرایان از سوی حداقل بیش از 20 انجمن، جمعیت و تشکل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی عمده اصولگرا در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی حمایت می‌شود.

  

86/12/18
4:36 ع

خبرگزاری فارس: رئیس حزب اعتماد ملی در گفت‌وگو با هفته‌نامه نیوزویک در پاسخ به این سوال که مهمترین انتقاد وی درباره جنبش اصلاح‌طلبی در دوره آقای خاتمی چیست گفت: «مهمتر از همه شیوه تخریبی آنها بود. آنها بخش‌های جمهوری اسلامی را زیر سوال می‌بردند.»
به گزارش فارس، مهدی کروبی در مصاحبه با "مازیار بهاری" خبرنگار هفته‌نامه نیوزویک در ایران به سوالاتی درباره انتخابات آتی مجلس،‌ رابطه با ایران و روند اصلاحات پاسخ داد.
این هفته‌نامه در مقدمه این گفت‌و‌گو نوشت: «مهدی کروبی خود را همچون "ال گور" ایران می‌دانند. به گفته وی، تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2005 برایش به قیمت شکست از احمدی‌نژاد منجر شد.»
ال گور نامزد دموکرات‌ها در انتخابات سال 2000 ریاست جمهوری آمریکا بود که با رای دادگاه عالی آمریکا قافله را به جرج بوش باخت.
رئیس حزب اعتماد ملی در پاسخ به سوال نیوزویک درباره دلایل نگرانی‌های خود پیش از انتخابات گفت: «تعداد زیادی از افراد شایسته که می‌توانستند نامزد مجلس باشند صلاحیتشان رد شد.»
وی با اشاره به مذاکرات که با مقامات عالیرتبه داشته تاکید کرد که شرایط انتخابات هم‌اکنون بهبود یافته است.
کروبی درباره نقش شورای نگهبان در کشور گفت: «وظیفه شورای نگهبان حصول اطمینان از این امر است که مصوبات مجلس با آموزه‌های اسلامی مطابقت داشته باشد. با وجود آن که از برخی تنگ‌نظری‌ها آسیب دیده‌ایم اما آنها [شورای نگهبان] به آنگونه‌ای که بعضی‌ها فکر می‌کنند، کوته‌نظر نیستند.»
وی تاکید کرد: «دموکراسی در جوامع مختلف معنی مختلفی دارد دارد. افرادی مانند من هستند که می‌دانند کجا زندگی می‌کنند و چگونه باید دموکراسی را در کشورشان تدوین کنند.»
وی با انتقاد از برخی‌ سوء استفاده کنندگان گفت: «کسانی هستند که به محض یافتن فرصت سوء استفاده از آزادی را آغاز می‌کنند. مانند کسانی که هر موقع بتوانند دین را به استهزاء می‌گیرند. این دسته به مرتجعین بهانه می‌دهند که حمله همه جانبه‌ای علیه کسانی آغاز کنند که درباره دموکراسی حرف می‌زنند.»
وی در پاسخ به این سوال که مهمترین انتقاد وی درباره جنبش اصلاح‌طلبی در دوره آقای خاتمی چیست،‌ افزود: «مهمتر از همه شیوه تخریبی آنها بود. آنها بخش‌های جمهوری اسلامی را زیر سوال می‌بردند. جمهوری اسلامی، حکومتی است که از سوی مردم کشوری انتخاب شده که اکثریت مردم آن مسلمان هستند.»
وی از ارایه نظر درباره دولت احمدی‌نژاد خودداری کرد و در واکنش به احتمال تقلب در انتخابات مجلس گفت: « این یکی از دغدغه‌ها من است. اما این بار به نامزدها اجازه داده شده تا ناظران خود را به حوزه‌های انتخاباتی منصوب کنند.»
وی دولت خاتمی را متهم کرد که به اندازه کافی برای حفاظت از آرای مردم قوی نبوده است.
وی درباره از سرگیری رابطه با آمریکا تاکید کرد: «آمریکا از سابقه خوبی در ایران برخوردار نیست. اما من اکنون طرفدار ازسرگیری رابطه هستم.»
کروبی درباره دیدگاه امام راحل در این باره گفت: «امام خمینی [ره] گفت که اگر دولت آمریکا رفتار خود را تغییر دهد می‌توانیم رابطه با آن را از سرگیریم. منظور ایشان این نبود آمریکایی‌ها مسلمان شوند. بلکه این بود که آمریکایی‌ها باید ما را بپذیرند و به استقلال ما احترام بگذارند.»
کروبی، مسدود کردن دارایی‌های ایران در آمریکا و دست برداشتن از کمک به گروه‌های تروریستی ضدایران را از دیگر مسایل مطرح میان تهران و واشنگتن خواند.
وی درباره انتظارات از رئیس جمهوری بعدی آمریکا تصریح کرد: «نامزدهایی هستند که از آغاز مذاکرات بدون پیش‌شرط با ایران سخن می‌گویند. طبیعتاً من خواهان موفقیت این دسته از نامزدها هستم.»
رئیس حزب اعتماد ملی که پس از شکست وی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2005 تشکیل شد، درباره انتخابات آتی ریاست جمهوری گفت: «ما یکی از اعضای حزب خود را نامزد خواهیم کرد. لزوماً آن فرد من نخواهم بود اما کسی که عضو حزب ما باشد. فردی از حزب ما فرصت خوبی خواهد داشت. حتی زمانی که من بدون یک حزب وارد انتخابات شدم، در بسیاری از استان‌ها نامزد شماره یک بودم. بنا بر این سال آینده حامیان ما به نفع ما رای خواهند داد و سازمان‌یافته‌تر خواهند بود.»

  

86/12/17
8:52 ع

قائم مقام حزب اعتماد ملی منطقه فارس گفت:به رغم رد صلاحیت های گسترده در استان فارس حرب اعتماد ملی منطقه فارس اقدام به ارائه لیست نمود.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس نوذر امامی در جمع خبرنگاران، افزود: سید عبدالرزاق موسوی، دکتر احمدرضا دستغیب فرزند سید علی اصغر، محمد جواد عرفان منش و مسعود رضایی کاندیدای معرفی شده توسط حزب اعتماد ملی منطقه فارس می باشند.
وی ادامه داد: متأسفانه رد صلاحیت های گسترده باعث شد حزب اعتماد ملی منطقه فارس فقط در 3 شهرستان به جز شیراز لیست ارائه نماید که شامل فسا، آباده و لامرد می باشد.
امامی اظهار داشت: لیست اعتماد ملی در فسا احد جمالی و یحیی تهمتن به عنوان گزینه دوم، در آباده علیرضا فرود، در لامرد سید حبیب حسینی می باشند.
قائم مقام حزب اعتماد ملی منطقه فارس عنوان کرد : اعتماد ملی در دیگر شهرستان های استان لیست ندارد.
وی در پایان از عموم مردم خواست پرشور و گسترده در انتخابات حضور یابند و کاندیدای اصلح انتخاب نمایند.
  

86/12/17
8:51 ع

یک عضو جبهه متحد اصولگرایان فارس اسامی کاندیداهای این جبهه را در استان اعلام کرد. 
حجت الاسلام سید مهدی موسوی مسئول رایحه خوش خدمت در فارس و عضو جبهه متحد اصولگرایان  در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، اعلام کرد: سید حسین ذوالانوار، جعفر قادری ، سید احمدرضا دستغیب فرزند سید علی اصغر و محمد علی خرسندیان کاندیداهای این جبهه در شیراز می باشند.
وی کاندیداهای این جبهه را در دیگر شهرهای استان به شرح ذیل اعلام کرد:
داراب: نبی الله احمدی
لامرد و مهر: محمد علی حیاتی
فسا: دوگانی
کازرون: شاهین محمد صادقی
فیروزآباد، قیر و کارزین و فراشبند: سید یونس موسوی
لارستان: یوسف محبی
استهبان و نی ریز: سقایی و پیشقدم
سپیدان: سید عنایت الله هاشمی
مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: قبادی
سروستان، کوار، کربال و خرامه: طهماسبی، کوهی، دهقان

آباده:محمدحسین شادمان
وی در پایان گفت: تا این لحظه در شهرهای ممسنی و اقلید  هیچ کاندیدایی نداریم.

  

86/12/17
8:50 ع

رئیس ستاد انتخابات استان فارس آخرین وضعیت برگزاری انتخابات در این استان را تشریح کرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه فارس، محمدرضی حدائق رئیس ستاد انتخابات استان فارس ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: در این دوره از انتخابات 332 نفر برای نمایندگی 18 کرسی مجلس شورای انقلاب اسلامی با هم رقابت می کنند، یعنی برای هر کرسی 18 نفر با هم رقاب می کنند.
وی گفت: بر اساس آخرین آمار در فارس 2 میلیون و 688 هزار و 555 نفر واجد شرایط برای شرکت در انتخابات هستند.
حدائق گفت: 2 هزار و 642 شعبه اخذ رأی در فارس اعم از شعب شهری و روستائی ثابت و سیار پیش بینی شده است.
وی داشتن کارت ملی برای رأی دادن را الزامی دانست و گفت: کارت ملی صرفاً برای ثبت شماره ملی از رأی دهندگان اخذ می شود و هیچ اقدامی روی آن صورت نمی گیرد و بلافاصله به صاحب آن برگردانده می شود.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس گفت: در روز رأی گیری از ساعت 7:30 صبح ادارات ثبت احوال در سراسر استان آماده ارائه خدمات هستند.
حدائق همچنین از اجرای رایانه ای انتخابات در این استان خبر داد و گفت: به موازات رأی گیری سنتی، انتخابات به صورت 100 درصدی رایانه ای برگزار می شود که البته برای مراجعه کنندگان هیچ تفاوتی نخواهد داشت جز در ارائه کارت ملی.
وی با بیان اینکه کلیه بخشداری های استان به شبکه VPN وزارت کشور متصل هستند خاطرنشان کرد: حوزه های اصلی و فرعی از طریق شبکه VPN می توانند اطلاعات خود را به وزارت کشور منتقل کنند اما شعب از طریق اینترنت وصل هستند.
وی افزود: در برخی از شعب به دلیل وجود تلفن بی سیم هنوز مشکل اینترنت حل نشده و مخابرات در تلاش است این مشکل را حل کند.
  
مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
انتخابات88 ، سیاسی ، موسوی ، احمدی نژاد ، انتخابات ، ایران ، اسرائیل ، عکس ، ورزشی ، خاتمی ، رضایی ، ترکیه ، کروبی ، اوباما ، آمریکا ، فوتبال ، غزه ، طنز سیاسی ، طنز ، عکس ، ازدواج ، امارات ، خامنه ای ، امید ، انتخابات 88 ، انتخابات دهم ، آمریکا ، اعدام ، عرفه ، بوش ، فیلم ، فرانسه ، ماهواره ، میر حسین موسوی ، مقام معظم رهبری ، ناجا ، ناطق نوری ، نصرالله ، هرات ، وزارت خارجه ، وزیر رفاه ، ویدئو ، یالثارات ، مثل مادر ، مسکن ، مصباح ، مصر ، معجزه ، گزارش ، گلشیفته فراهانی ، لاریجانی ، لنگه کفش ، فرهنگ ، فرهنگی ، فلسطین ، قالیباف ، قرضاوی ، کاریکاتور ، کره شمالی ، بین الملل ، پرتو ، پل نیومن ، پوتین ، پیامک ، عشق ، عراق ، عربستان ، عکس برهنه ، غیرت ، فارس ، فاکس نیوز ، افغان ، البرادعی ، الجزیره ، اسلام ، اشیای عتیقه ، اصفهان ، اعتراض ، اجتماعی ، 22 بهمن ، sms ، آلمان ، استفتاء ، اردوغان ، انتخابات ریاست جمهوری ، انرژی هسته ای ، انصار ، انقلاب ، امام ، امر به معروف ، ایرانی ، ایرنا ، بن لادن ، خبرنگار ، دانشجو ، دانشگاه ، دوربین فیلمبرداری ، رادان ، رجبی ، تلویزیون ، تیم ملی ، جاسوس ، جشنواره فجر ، جنگ ، جوادی آملی ، جوان ، چهارشنبه سوری ، چین ، حائری ، حاج علی اکبری ، حجاریان ، حماس ، حمله نظامی ، رهبر ، رهبر معظم انقلاب ، رهبری ، روزنامه ، روسیه ، روی کین ، زنان ، سارکوزی ، سازمان ملل ، سازمان ملی جوانان ، سحر ، سریال ، سید حسن نصرالله ، سیگار ، شبکه ، شهید ، شیراز ، شیعه ، شکنجه ،
صفحات اختصاصی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 
بندیر د نـیـــای جـــوانـی عاشق آسمونی بتلیجه وبلاگ شخصی محمدعلی مقامی ... حبل المتین ... نمازخانه بوستان بهاره عاشقان .::مرکز بهترین ها ::. بهترین آرزو هایم تقدیم تو باد. امُل PARANDEYE 3 PA تخریبچی انجمن تخصصی نرم افزارهای موبایل و اطلاعات کاربردی حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد گل دختر کربلا همچنان جاریست کـــــلام نـــو شلمچه امام مهدی (عج) محفل یاران کلبه عشق کالبد شکافی جون مرغ تا ذهن آدمیزاد ! خبر روز .:: رویش عشق::. تکنولوژی کامپیوتر xXxرنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx رنگارنگه سین جیم های اخلاقی .:: رمز موفقیت ::. تیشه های اشک ایحسب الانسان ان یترک سدی سیاست خط سوم پاک دیده آدمک ها آخوندها از مریخ نیامده اند!!! حسام سرا عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین نه/ دی/ هشتاد و هشت ماه و مهر هرچه می خواهد دل تنگت بگو(مشاوره) خبر هفته سرایم بوانات نوشت گاه میم سین لبیک شاه علقمه متالورژی پر شکسته زورخانه باباعلی قافله شهداء ... تا ظهور... عشق سرخ امروز کدهای جاوا اسکریپت ( زازران )و فردا....... آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام دوزخیان زمین مذهبی سورتک زرقان پیامبر اعظم(صلی‏الله‏علیه‏وآله‏وسلم) - The Holy Propht -p.b.u.h ابن یاسین امام حسین (ع) .:: گاواره ::. تخیّلات خزان‌زده یک برگ بید ناگفته های آبجی کوچیکه عکس عــــشقـــــولـــــک رد پای . . . نورهدایت امیدزهرا فلورانس مهربون شب مهتابی شیعه مذهب برتر Shia is super relegion حــــــکـــــمـــــت آ بـــــــــــاد کشکول شمیم نگاهم برای تو بازمانده تنهای تنها حقیقت بهائیت مشکی رنگه عشقه عکس و شعر برای دوستداران هنر اگر علم در ثریا باشد مردانی از فارس به آن دست می یابند(پیامبرص) ولایت علیه السلام مشک عباس مسافری تاناکجا.مجله اینترنتی طنرناکجا آباد -نثرهای ادبی سیاوش شمیم حضور شهید سید محمد شریفی علوم قرآنی Quranic Sciences عصمت infallibility بصیرت حزب اللهی مدرنیته نقد مَلَس پوست کلف کسب درآمد از طریق اینترنت .: حرف دل :. هر چی که می خوای؟؟؟ اموزش . ترفند . مقاله . نرم افزار آر.پی.جی ‏زن وقایع تارنما سلطان عشق نسیمی از بهشت ... وبلاگ گروهی بصیرت موتور سنگین ... HONDA - SUZUKI ... موتور سنگین قدرت شیطان رویای معین سکوت بیگانه ، دختری در میان مردمان .... تفریح و سرگرمی ... وب سایت اختصاصی افسانه جومونگ کجایند مردان بی ادعا؟ تو میتونی !! دانلود سرگرمی عکس کلیپ آهنگ اس ام اس جک mp3 sms دنیای امروز ما صور اسرافیل بسم الله ارحم الرحیم دسته کلید پرشین رپ (((شفای زندگی))) از یک عباس خلوت تنهایی .: 20000000 :. السَلامُ عَلیکَ یا ابا عَبدِ الله الحُسَین (ع) اس ام اس عاشقانه « عـشقی » قالب های پارسی بلاگ وبلاگ ایران اسلام پرشین موزیک بهترینها برای شماست عاشقان پرسپولیس گفتمان مذهبی ++گوشی موبایل رایگان+ مرکز دانلود رایگان free Download بهترین نرم افزار و برنامها داستان و راه های توحید جویان بزرگ سئوالهای منتظر جواب ::::: نـو ر و ز ::::: بسم الله الرحمن الرحیم هانیبال اس ام اس سرکاری اس ام اس خنده دار و اس ام اس طنز viper حمایت از ایران او برای دم هر ثانیه ام رحمتی بود عظیم! جوکستان ، اس ام اس ، جوک ، لطیفه ، طنز ،jok+sms نفس عمیق روزگار غریبی است برادر . . . گل همیشه بهار تک ستاره حرفای خودمونی من قالب های پارسی بلاگ بهجان / behjan ازدواج موقت وچالش ها شمیم وصل معبر دلی که شکسته بود وبلاگ تخصصی ترفند کوثر چهاردیواری قلم رنجه خیلی دور _ خیلی نزدیک یه دانش آموز آوای حق تنها ترین تنها *** جزیره دانلود 2008 *** عشقولانه محمد پرسپولیسی فصل انتظار انصارالمهدی(عج) کشکول صادق آهستان فقط بالای 18+ بچه دانشجو ! EmroozNews.com Today's top news :: خبرهای برتر روز در امرو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شیراز ##پخش مستقیم حرم امام حسین ع## وب سایت شخصی مجتبی نیکنام ©©©©هاست ارزان و قدرتمند برای وبلاگ نویسان ©©©©©©© دکتر سید احمد رضا دستغیب .:: هیچ کس ::. دکتر سید احمد رضا دستغیب نوید شاهد زن مسلمان السلام علیک یا اباصالح المهدی پرواز به بی نهایت هر کی به هر جا رسید با دلش رسید گاه نوشتهایی درباره ی هیچ چیز و همه چیز نیازمندی ها بیا برگرد به خونه از هر دری... خاطرات کبوتران حرم عشق زلف یار منطقه‏ ممنوعه همشاگردی عقیدتی ، سیاسی پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان علیه السلام صیغه شب بیست و چهارم - ویژه حادثه بمب گذاری در شیراز ویژه نامه فاطمیه سایت نخلستان ویژه نامه فاطمیه سایت نخلستان ویژه نامه سفر مقام معظم رهبری به استان فارس ویژه نامه نمایشگاه کتاب ویژه نامه انفجار بمب شیراز سایت نخلستان ویژه نامه سفر مقام معظم رهبری به استان فارس نیمه خرداد به بعد مدیران فردا نخلستان ترور مردان خمینی ویژه نامه اعتکاف غزه gaza سوره حشر ویژه نامه محرم طنز سیاسی دیدگاه نوین دستگاه چاپ بنر دستگاه چاپ بنر

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ