سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی
1 2 >

89/2/10
11:53 ع

تغییر در اساس نامه دانشگاه آزاد که خواستی عمومی طی چند ساله اخیر بوده است، دلیلی شد تا بی بی سی فارسی درحمایت از جاسبی وارد صحنه شود. 
خبرگزاری فارس به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران نوشت؛ بی.بی.سی فارسی که از رسانه‌های تبلیغ و اشاعه دروغ‌های جنبش موسوم به سبز در انتخابات بوده است، طی چند روز اخیر به حمایت از مدیریت ارگان‌هایی می‌پردازد که نقش مهم و اصلی را در اجرا و پیش بردن اغتشاشات داشتند.
بی.بی.سی فارسی که به کمک رمضان نژاد مشاور دولت خاتمی در دی ماه گذشته به راه افتاد، در اولین اقدام خود به حمایت و دلسوزی برای ریاست فعلی جهاد دانشگاهی پرداخت.  ادامه مطلب...
  

89/2/10
11:49 ع

یک نشریه آلمانی به کروبی لقب شجاع داد!
مجله اشپیگل آلمان که گزارش های مغرضانه آن زبانزد خاص و عام و اهالی رسانه هاست در مطلبی به تمجید از تحرکات کروبی پرداخت و وی را فردی بسیار شجاع خواند.
به گزارش رسالت اشپیگل در این مطلب با کروبی گفتگویی انجام داده و وی هم به تکرار دروغ های اثبات نشده پارسال خود مبنی بر تجاوز به زندانیان و شکنجه آنان پرداخت. کروبی که در ساده لوحی گوی سبقت را از بقیه اصلاح طلبان ربوده است در این مصاحبه به تطهیر شکنجه زندانیان در زندان های زمان شاه پرداخته و گفت: در دوران شاه هم از این اتفاقات می افتاد اما آنها چون کارشناس بودند می دانستند خشونت را درباره چه کسی و چگونه به کار ببرند اما امروز در زندان های ما خودسری مطلق حاکم است.
گفتنی است اظهارات ساده لوحانه کروبی از یک سو باعث تهیه خوراک تبلیغاتی برای رسانه های مخالف نظام و از سویی دیگر باعث مضحکه شدن وی در محافل اصلاح طلب و طرد وی از جلسات تصمیم گیری و انبساط خاطر منتقدین اصلاح طلب وی شده است.
  

89/2/10
11:48 ع

مهران رجبی بازیگر سینما وتلویزیون ایران خبر داد قرار است در فیلم «اخراجی‌ها 3» در نقش یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بازی کند.
به گزارش روزنامه جوان، رجبی در این باره گفت: «آقای ده‌نمکی از من دعوت کرد که در سری سوم این فیلم هم حضور داشته باشم. ظاهرا قرار است من دراین فیلم نقش یک کاندیدای ریاست جمهوری را بازی کنم. اتفاقاتی که پیرامون او دیگر کاندیداها می‌افتد منجر به موقعیت‌های خنده ‌می‌شود.
وی درادامه افزود: «آن طور که من فیلمنامه را خواندم و با آقای ده‌نمکی حرف زدم ودر جریان قصه قرار گرفتم این فیلم به یک اثر پر مخاطب تبدیل خواهد شد.»
  

89/2/10
11:42 ع

به گزارش سرویس اقتصادی جهان، پرونده این دانه درشت پس از بررسی توسط یکی از نهادهای زیرمجموعه دستگاه قضا ،در اختیار کمیته ای 3 نفره قرار گرفت تا به اتهامات آن رسیدگی شود.
رئیس قوه قضائیه که مدتی پیش از مبارزه با فساد دانه درشت ها خبر داده بود، بعد از اینکه در جمع مهمانان پارلمانی خود، بر رسیدگی به این پرونده بدون هرگونه ملاحظه سیاسی تاکید کرد،در اولین گام، کمیته 3 نفره بررسی این پرونده را تشکیل داد. 
سابقه تشکیل کمیه 3 نفره به حوادث پس از انتخابات و ماجرای کهریزک و کوی دانشگاه و ادعای دروغین تجاوز در زندان ها بر می گردد.
درحالی که برخی محافل سیاسی تلاش دارند رسیدگی به این پرونده را با طرح موضاعات فرعی مثل گاوداری ها وشترداری های رجال سیاسی و رجل زاده های اقتصادی به انحراف بکشند، اما اخبار موثق حاکی از همت جدی برای بررسی پرونده این چهره جنجالی سال ،در دستگاه قضائی است. 
پیش از این رئیس عدالتخانه به صراحت اعلام کرده بود که در مبارزه با فساد اقتصادی کمترین مماشاتی نخواهد کرد.به جریان انداختن پرونده مهدی هاشمی و این "دانه درشت خبر ساز" نشان داد که مبارزه با فساد اقتصادی در دوره آملی لاریجانی فصل جدیدی را آغاز کرده است .
  

89/2/10
11:30 ع

ابوالقاسم طالبی کار گردان سریال "به کجا چنین شتابان" در گفت وگویی عنوان کرده که فقط دستمزد فتحعلی اویسی برای بازی در سریال "دارا و ندار"به کارگردانی مسعود ده نمکی 90 میلیون تومان بوده است.
به گزارش سرویس فرهنگ و هنر جهان،طالبی در این گفتگو  عنوان کرده که بازیگران سریال "به کجا چنین شتابان" کمترین پول را بابت  این سریال گرفتند؛وی در ادامه گفته:  شک نکنید رضا رویگری، بابک حمیدیان، نگین صدق‌گویا، آهو خردمند، بهروز بقایی و ... پول کمتری نسبت به قرارداد قبلی‌شان از ما گرفتند. 
علی عمرانی که برای هر سریال 15 میلیون می‌گیرد‌ از ما 9 میلیون گرفت، اما فتحعلی اویسی برای دارا و ندار 90 میلیون تومان گرفته است.
  

89/2/10
11:27 ع

به گزارش جهان یکی از موارد ضروری در هنگام وقوع زلزله اقلام غذایی و آشامیدنی و نیز تمهید محل اسکان زلزله زدگان است که دولت با ذخیره سازی بالای، چادر، مواد غذایی کنسرو شده و نیز آب های آشامیدنی در پلاستیک هایی به سبک شیر یارانه ای خود را برای مواجهه با هرگونه زلزله احتمالی آماده می کند.
برخی از مواد غذایی و آب های آشامیدنی در مانور سراسری اخیر مقابله با زلزله به صورت آموزشی در مکانهای مختلف از جمله مصلاهای شهرها توزیع شد.
گفتنی است رئیس جمهور اخیرا از دستگاههای مرتبط خواسته بود خود را برای بروز هرگونه زلزله آماده کنند و به صورت بسیار جدی و نزدیک به واقعیت به صورت مستمر اقدام به برگزاری مانورهای مقابله با زلزله بپردازند
  

89/2/10
11:24 ع

سایت شخصی میرحسین موسوی روز یکشنبه حرف‌های جدید وی در جمعی که آنها را ایثارگران نامید منتشر ساخت.
ظاهراً دیدار پنج‌شنبه گذشته موسوی با  جبهه ملی  و نهضت آزادی ،وی را برآن داشت تا با یک عقب‌نشینی تاکتیکی، این‌بار حرفهای خود را در جمعی که ایثارگران نامیده است، بیان کند. اما اینکه این ایثارگران کیانند، چه جایگاهی داشته و دارند و چرا حتی نام یک نفر آنان نیز نیامده مشخص نیست. میرحسین که طی یک‌سال گذشته مدام خود را نخست‌وزیر امام می‌نامد و با این انتساب درصدد توجیه اقدامات غیرقانونی خود بر می‌آید، در این جلسه مدام از انتساب فعالیت‌ها به نام اسلام گلایه می‌کند. 
موسوی مدعی شده است که صنعت کشور در حال متلاشی شدن است و رشد اقتصادی ایران صفر است. 
وی که در دوران نخست‌وزیری خود تحمل حتی انتقادهای یک روزنامه منتقد را نداشت از بسته شدن چند روزنامه مخرب شروع به بافتن آسمان و ریسمان می‌کند.
مدعی راه امام در ادامه با تهاجم بی‌سابقه به شورای نگهبان ، نظارت آنها بر انتخابات و رد صلاحیت افراد غیر‌صالح‌ را توهین به مردم می‌شمرد .
میرحسین که معمولاً از رویای 25 خرداد در بیانیه‌های خود اسم می‌برد  حال که دیگر خبری از این تجمعات نیست، توجیه جالبی می‌‌آورد و می‌گوید:« میزان حضور مردم در تجمعات خیابان معیار درستی برای سنجیدن جایگاه جنبش سبز نیست» و در ادامه این عدم حضور را از ناآگاهی (!) مردم از حقوقشان می‌داند.
وی در ادامه این دیدار با تقسیم نقاشی‌های روی بوم به دو نوع از پیش تعیین شده و از پیش تعیین نشده، اعتراف می‌کند که جنبش سبز او از الگو ی دوم پیروی می‌کند یعنی اینکه دارای برنامه خاصی نیست و منتظر حوادث روز و یا شانس است که حرکت‌های بعدی خود را تعیین کند.
  

89/2/10
11:22 ع

به گزارش سرویس سیاسی جهان، شنیده ها حاکی از آنست که در پی دعوت اخیر مجمع روحانیون مبارز از کروبی و موسوی برای شرکت در جلسه مجمع و بیان دیدگاه هایشان، شیخ اصلاحات به تندی به این دعوت پاسخ داده است.
وی ضمن رد این دعوت، گفته است که: "اگر از تشنگی در حال مردن باشم و زنده ماندنم جز با گرفتن جرعه آبی از خؤینیها و خاتمی میسر نباشد، آن جرعه آب را هم نخواهم خواست! " سپس درخصوص مسائل و کارهای ناروایی که مجمع در حق کروبی روا داشته و باعث خروج وی از مجمع و تشکیل حزب اعتماد ملی شده بود نیز مطالبی گفته می شود و از آنچه به زعم وی فرصت طلبی و معامله گری خاتمی است نیز گله می کند.
به گزارش خبرنگار جهان، موسوی هم در پاسخ به این دعوت، ضمن رد آن، ابراز می دارد که: مواضع من روشن است، نیازی به بیان آن در جلسه نیست؛ من از آقای خاتمی گله دارم؛ مجمع بیانیه می دهد اما یک بار و یک جا نامی از جنبش سبز نمی آورد ... 
  

89/2/3
10:49 ع

دیروز: 1365

سالها پیش در حالی که ملت جان برکف ایران اسلامی در راه دین و میهنش جانفشانی می کرد وزارت اطلاعات باتوطئه ای پیچیده روبرو بود.

گزارشات مشکوکی از بیت مرحوم منتظری می رسید و روند رسیدگی به اتهامات مهدی هاشمی برادر داماد ایشان را با دردسر های پی در پی مواجه می کرد. بازجو ها و بازپرس ها مدام تهدید به استعفا می کردند.

آقای ری شهری وزیر اطلاعات وقت با تماس های حضوری با حضرت امام(ره) ایشان را در جریان روند بازجویی از مهدی هاشمی قرار می داد.امام(ره) با نهایت دقت مراقب بودند تا نزدیکی مهدی هاشمی به بیت مرحوم منتظری بر وجهه ایشان صدمه نزند و به علاوه خللی در کار وزارت اطلاعات ایجاد نکند. بالاخره مرحوم منتظری قائم مقام رهبری بودند و خیلی ها از مواجهه با ایشان دوری می کردند.اما امام (ره)با قاطعیت و جدیت روند پرونده را پیگیری می کردند. ادامه مطلب...

  

89/2/3
10:42 ع

ابزار جدید گوگل نشان می دهد که اخبار مربوط به همکاری گوگل با دولت ها برای در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی کاربران صحیح بوده است.
به گزارش "الف" به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، شرکت گوگل نقشه ای را در وب سایت خود قرار داده که براساس آن مشخص می شود کدام کشورها بیشترین درخواستها را از این شرکت برای دادن اطلاعات شخصی کاربران یا حذف مطالب مربوط به آن کشورها کرده اند.
این آمار جدید شامل 100 کشور جهان است که شرکت گوگل در آنها فعالیت دارد، اطلاعات و درخواستهای نیمه دوم سال گذشته را پوشش می دهد و هر شش ماه به روز می شود. ادامه مطلب...
  
مشخصات مدیر وبلاگ
 
لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
لینک‌های روزانه
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
انتخابات88 ، سیاسی ، موسوی ، احمدی نژاد ، انتخابات ، ایران ، اسرائیل ، عکس ، ورزشی ، خاتمی ، رضایی ، ترکیه ، کروبی ، اوباما ، آمریکا ، فوتبال ، غزه ، طنز سیاسی ، طنز ، عکس ، ازدواج ، امارات ، خامنه ای ، امید ، انتخابات 88 ، انتخابات دهم ، آمریکا ، اعدام ، عرفه ، بوش ، فیلم ، فرانسه ، ماهواره ، میر حسین موسوی ، مقام معظم رهبری ، ناجا ، ناطق نوری ، نصرالله ، هرات ، وزارت خارجه ، وزیر رفاه ، ویدئو ، یالثارات ، مثل مادر ، مسکن ، مصباح ، مصر ، معجزه ، گزارش ، گلشیفته فراهانی ، لاریجانی ، لنگه کفش ، فرهنگ ، فرهنگی ، فلسطین ، قالیباف ، قرضاوی ، کاریکاتور ، کره شمالی ، بین الملل ، پرتو ، پل نیومن ، پوتین ، پیامک ، عشق ، عراق ، عربستان ، عکس برهنه ، غیرت ، فارس ، فاکس نیوز ، افغان ، البرادعی ، الجزیره ، اسلام ، اشیای عتیقه ، اصفهان ، اعتراض ، اجتماعی ، 22 بهمن ، sms ، آلمان ، استفتاء ، اردوغان ، انتخابات ریاست جمهوری ، انرژی هسته ای ، انصار ، انقلاب ، امام ، امر به معروف ، ایرانی ، ایرنا ، بن لادن ، خبرنگار ، دانشجو ، دانشگاه ، دوربین فیلمبرداری ، رادان ، رجبی ، تلویزیون ، تیم ملی ، جاسوس ، جشنواره فجر ، جنگ ، جوادی آملی ، جوان ، چهارشنبه سوری ، چین ، حائری ، حاج علی اکبری ، حجاریان ، حماس ، حمله نظامی ، رهبر ، رهبر معظم انقلاب ، رهبری ، روزنامه ، روسیه ، روی کین ، زنان ، سارکوزی ، سازمان ملل ، سازمان ملی جوانان ، سحر ، سریال ، سید حسن نصرالله ، سیگار ، شبکه ، شهید ، شیراز ، شیعه ، شکنجه ،
صفحات اختصاصی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 
بندیر د نـیـــای جـــوانـی عاشق آسمونی بتلیجه وبلاگ شخصی محمدعلی مقامی ... حبل المتین ... نمازخانه بوستان بهاره عاشقان .::مرکز بهترین ها ::. بهترین آرزو هایم تقدیم تو باد. امُل PARANDEYE 3 PA تخریبچی انجمن تخصصی نرم افزارهای موبایل و اطلاعات کاربردی حمایت مردمی دکتر احمدی نژاد گل دختر کربلا همچنان جاریست کـــــلام نـــو شلمچه امام مهدی (عج) محفل یاران کلبه عشق کالبد شکافی جون مرغ تا ذهن آدمیزاد ! خبر روز .:: رویش عشق::. تکنولوژی کامپیوتر xXxرنـــــــــــگـــــــــارنـــــــــــــــگ xXx رنگارنگه سین جیم های اخلاقی .:: رمز موفقیت ::. تیشه های اشک ایحسب الانسان ان یترک سدی سیاست خط سوم پاک دیده آدمک ها آخوندها از مریخ نیامده اند!!! حسام سرا عشق الهی: نگاه به دین با عینک محبت، اخلاق، عرفان، وحدت مسلمین نه/ دی/ هشتاد و هشت ماه و مهر هرچه می خواهد دل تنگت بگو(مشاوره) خبر هفته سرایم بوانات نوشت گاه میم سین لبیک شاه علقمه متالورژی پر شکسته زورخانه باباعلی قافله شهداء ... تا ظهور... عشق سرخ امروز کدهای جاوا اسکریپت ( زازران )و فردا....... آرامش جاویدان در پرتو آموزه های اسلام دوزخیان زمین مذهبی سورتک زرقان پیامبر اعظم(صلی‏الله‏علیه‏وآله‏وسلم) - The Holy Propht -p.b.u.h ابن یاسین امام حسین (ع) .:: گاواره ::. تخیّلات خزان‌زده یک برگ بید ناگفته های آبجی کوچیکه عکس عــــشقـــــولـــــک رد پای . . . نورهدایت امیدزهرا فلورانس مهربون شب مهتابی شیعه مذهب برتر Shia is super relegion حــــــکـــــمـــــت آ بـــــــــــاد کشکول شمیم نگاهم برای تو بازمانده تنهای تنها حقیقت بهائیت مشکی رنگه عشقه عکس و شعر برای دوستداران هنر اگر علم در ثریا باشد مردانی از فارس به آن دست می یابند(پیامبرص) ولایت علیه السلام مشک عباس مسافری تاناکجا.مجله اینترنتی طنرناکجا آباد -نثرهای ادبی سیاوش شمیم حضور شهید سید محمد شریفی علوم قرآنی Quranic Sciences عصمت infallibility بصیرت حزب اللهی مدرنیته نقد مَلَس پوست کلف کسب درآمد از طریق اینترنت .: حرف دل :. هر چی که می خوای؟؟؟ اموزش . ترفند . مقاله . نرم افزار آر.پی.جی ‏زن وقایع تارنما سلطان عشق نسیمی از بهشت ... وبلاگ گروهی بصیرت موتور سنگین ... HONDA - SUZUKI ... موتور سنگین قدرت شیطان رویای معین سکوت بیگانه ، دختری در میان مردمان .... تفریح و سرگرمی ... وب سایت اختصاصی افسانه جومونگ کجایند مردان بی ادعا؟ تو میتونی !! دانلود سرگرمی عکس کلیپ آهنگ اس ام اس جک mp3 sms دنیای امروز ما صور اسرافیل بسم الله ارحم الرحیم دسته کلید پرشین رپ (((شفای زندگی))) از یک عباس خلوت تنهایی .: 20000000 :. السَلامُ عَلیکَ یا ابا عَبدِ الله الحُسَین (ع) اس ام اس عاشقانه « عـشقی » قالب های پارسی بلاگ وبلاگ ایران اسلام پرشین موزیک بهترینها برای شماست عاشقان پرسپولیس گفتمان مذهبی ++گوشی موبایل رایگان+ مرکز دانلود رایگان free Download بهترین نرم افزار و برنامها داستان و راه های توحید جویان بزرگ سئوالهای منتظر جواب ::::: نـو ر و ز ::::: بسم الله الرحمن الرحیم هانیبال اس ام اس سرکاری اس ام اس خنده دار و اس ام اس طنز viper حمایت از ایران او برای دم هر ثانیه ام رحمتی بود عظیم! جوکستان ، اس ام اس ، جوک ، لطیفه ، طنز ،jok+sms نفس عمیق روزگار غریبی است برادر . . . گل همیشه بهار تک ستاره حرفای خودمونی من قالب های پارسی بلاگ بهجان / behjan ازدواج موقت وچالش ها شمیم وصل معبر دلی که شکسته بود وبلاگ تخصصی ترفند کوثر چهاردیواری قلم رنجه خیلی دور _ خیلی نزدیک یه دانش آموز آوای حق تنها ترین تنها *** جزیره دانلود 2008 *** عشقولانه محمد پرسپولیسی فصل انتظار انصارالمهدی(عج) کشکول صادق آهستان فقط بالای 18+ بچه دانشجو ! EmroozNews.com Today's top news :: خبرهای برتر روز در امرو اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شیراز ##پخش مستقیم حرم امام حسین ع## وب سایت شخصی مجتبی نیکنام ©©©©هاست ارزان و قدرتمند برای وبلاگ نویسان ©©©©©©© دکتر سید احمد رضا دستغیب .:: هیچ کس ::. دکتر سید احمد رضا دستغیب نوید شاهد زن مسلمان السلام علیک یا اباصالح المهدی پرواز به بی نهایت هر کی به هر جا رسید با دلش رسید گاه نوشتهایی درباره ی هیچ چیز و همه چیز نیازمندی ها بیا برگرد به خونه از هر دری... خاطرات کبوتران حرم عشق زلف یار منطقه‏ ممنوعه همشاگردی عقیدتی ، سیاسی پایگاه بسیج حضرت صاحب الزمان علیه السلام صیغه شب بیست و چهارم - ویژه حادثه بمب گذاری در شیراز ویژه نامه فاطمیه سایت نخلستان ویژه نامه فاطمیه سایت نخلستان ویژه نامه سفر مقام معظم رهبری به استان فارس ویژه نامه نمایشگاه کتاب ویژه نامه انفجار بمب شیراز سایت نخلستان ویژه نامه سفر مقام معظم رهبری به استان فارس نیمه خرداد به بعد مدیران فردا نخلستان ترور مردان خمینی ویژه نامه اعتکاف غزه gaza سوره حشر ویژه نامه محرم طنز سیاسی دیدگاه نوین دستگاه چاپ بنر دستگاه چاپ بنر

ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ